KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16449102

nr 1644 9102

Stig Lundqvist

(f. 1941), Sverige

Oljemålning, Signerad, landskap. Olja på pannå, 78x69 cm, yttermått inklusive ram: 88x79 cm

Stig Lundqvist, svensk bildkonstnär född 1941.

Utrop:

500 kr

måndag 23 september 2024
kl 20:15:20

Stig Lundqvist

Läs mer om Stig Lundqvist